Videti jedan post
Star 13.01.2010, 15:20   #2
vingula
Veteran
 
vingula's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.11.2006
Mjesto: Zagreb,Hrvatska
Godina: 39
Postovi: 1.284
Downloads: 1775
Uploads: 49
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 81 puta u 68 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G7, Korg PA1X Pro Elite, AKAI Advance 61
Interesi: Muzika,Računala
vingula befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
vingula pošalji poruku preko MSN messengera vingula pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Eto ja več par godina imam naš HR...T-Com ADSL i Max TV...na to sve nemam nikakvih primjedbi,sve radi savršeno,jedino što nas stalno pletu po džepu, sad plati za ovo,pa plati za ono...a sve košta kao 1 KN a račun je cca 400 KN (50 eura) mjesečno,dosta se mojih kolega žalilo na njihove usluge,ali što se tiče interneta i njihovog TV-a...nemam šta prigovorit. Ali reklame su mi njihove najjače evo npr. za mobitele, ako potpišete ugovor na 24 mj. uz tarifu recimo 60 ili 150,dobijate 1000 minuta besplatno za razgovore,jeftinije poruke itd...onda praktički gledajuč...ja im ništa nemoram 2 god. plačat pošto svaki mjesec imam sve besplatno ,ili eto jedan kolega je uzeo ADSL prošle god. u 3 mj... ali ADSL je stigao 19.06...i kao navedeno dobija 3 mj. besplatnog interneta,e a kad je prošao 9 mj. kolega je lijepo dobio račun za taj mjesec, a gledajuč na njihove reklame i ugovore trebao je imat besplatno do 19.09...ako su rekli 3 mj. besplatno...ali oni kažu "Neeee gospodine,nama obračunska jedninca kreče od 01.09" tako da je kolega 2,5 tjedna interneta popušio bezveze.
Ma to je sve lopovluk...ljepo nam zamažu oči,mi "sretni" a oni uredno šalju uplatnice za račun!

ISPRAVAK: nije kolega izgubio 2,5 tjedna...već je izgubio cjeli 9 mj.
__________________
1.Mrzim žicaroše i razne oblike žicanja!!!
2. ne stoji bez veze.
3.Nemoguće želje ispunjavam odmah,a za čuda mi treba malo vremena.

Promijenjeno od vingula (13.01.2010 u 15:21 sati)
vingula je offline   Reply With Quote