Videti jedan post
Star 25.05.2007, 09:48   #23
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Samo da pojasnim malo problem u pogledu očitavanja SET-ova s memory sticka. Kad uđeš s DISK na glavni meni i odabereš load on te pušta u root. Tamo odabereš SET npr Probni_1.SET. I tako ga možeš očitati. Problem je sljedeči. Opciju OPEN ne prepoznaje drugi puta (kod drugog očitavanja), a također kad i prvi puta uđeš npr pod SET-om Probni_1 u Stylove, opcije CLOSE ne radi ako se želiš vratiti korak unatrag. Izađeš li preko EXIT iz glavnog menija i ponovno uđeš da bi loadirao neki drugi set on ne prepoznaje na ROOT-u da postoje i drugi SET-ovi tj direktoriji dok ne ugasiš aranžer i ponovno ga uključiš. Pozna samo onaj SET koji se očitao ili prvi put selektiro. Znači rad preko adaptera i memory sticka ima vrlo veliki softwarski problem i dok se to adekvatno ne riješi sve je to jako neisplativa investicija. Adapter košta oko 50-tak €, memori stick ako ga i nađeš (256 Mb) za kojih 25 €. Za tih 70-75 € fajlaš kupi oko 250 disketa od 1,44 Mb na koju prosječno stane 20-tak dobrih MIDI fileova. To ispada 5000 MIDI fileova koji ni u najbioljem slučaju da i ova opcija radi kako valja ne stanu na memory stick ni u ludilu. Zato svima koji misle kako je ovaj adapter dobra stvar predlažem da zaborave. Svaka čast nadobudnima koji ne gube nadu, ali vjerujte mi prosjedio sam jako puno sati i isprobavao na stotine metoda kako da ga pokrenem. Štedite svoje vrijeme, jer vrijeme je novac, tj. za to vrijeme vam je bolje da vježbate sviranje, s vremenom će vam se taj trud i vježba višestruko isplatiti :wink:
kreso je offline