Videti jedan post
Star 18.09.2010, 17:29   #83
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Posto radim u muzickoj prodavnici koja je zastupnik za Yamahu,cim stigne napisacu moje misljenje,a ovako na slepo cu samo reci da vec sa T2 gde je ubacena mogucnost uvodjenja semplova,nije bitno vise da li je interni bubanj dobar ili ne kad se moze ubaciti sta se hoce,e sad ja sam ocekivao sa cetvorkom bar izradu kao npr,psr 9000 sto je uradjen,eventualno touch screen,tockic za tempo,opciju Time slice,da mogu loopovi ne smetano raditi na bilo kom tempu,chord varijacije da mogu npr da uhvatim neki akord i da nakucam sta hocu da mi svira,sve bi to olaksalo mnogo posao,a ovako da li je stavljeno dodatnih real drum-ova ili artikulacija,to nije vredno para za koje ce se prodavati,da ne kazem razmislite koliko je malo vremena proslo od izlaska T3 do T4.
Opet da me neko ne shvati pogresno nisam protivnik Yamahe,naprotiv,ali cena u odnosu na to sto daje po mome nije opravdana,ovako na prvo,citajuci specifikaciju i gledajuci demo.
PS-demo na oficajalnom sajtu je sjajan,tu nema price,i vokal harm. je poboljsan.

Promijenjeno od svrakan (18.09.2010 u 17:34 sati)
svrakan je offline   Reply With Quote