Videti jedan post
Star 06.02.2011, 14:41   #4
KORGX5D
Drugar foruma
 
KORGX5D's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2006
Mjesto: Njemacka i naravno Bosna u srcu
Postovi: 62
Downloads: 1697
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 105 puta u 22 Postova
Instrumenti: Korgovi razni, gitare, saz...
Interesi: Razne sfere kroz koje covjek ucenjem postize napredak
KORGX5D befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala tebi Mirandess!
Hvala ti sto si dao svoj komentar pa makar tvoje misljenje i bilo suprotno od moga, jer zato i sluze forumi da se ljudi druze i razgovaraju.
I ja se slazem sa tobom u ovome sto si rekao da nisam u pravu, jer u stvari i ja mislim da je ovo ipak najbolji muzicki forum na netu.
Ali iskreno, ocekivao sam zaista vise komentara na ovu temu koju sam otvorio a nema ih.
Opet, moram biti iskren pa reci da vjerovatno veliki broj forumasa, posto je nedjelja, sada odmara nakon tezge ili nekog drugog provoda, pa ce vjerovatno doci i jos mnogi komentari kasnije.
Naravno, pokusao sam da i samoj temi dam takav naslov "Ko je on, sta je on?", mozda nedostaje zenski rod, pa u njoj mozemo staviti komentar o bilo kome.
Pa zar nije demokratija na sve strane i imamo pravo da svako od nas ima svoje misljenje?
Nadovezao bih se samo jos i komentarom da sam vise puta bio u situaciji gdje nasi proslavljeni pjevaci profesionalci (evo sad necu da ih imenujem iako bi trebalo), ni u kom slucaju nisu htjeli da uzmu bilo kakvu nagradu a kamoli novac, a ispunjavali su gotovo sve porucene zelje, govoreci ljudima da su oni vec platili ulaznicu i nastojeci da im zato i udovolje koliko je to objektivno moguce...

Lijepi pozdravi!
Dodato:
Hvala i tebi CASH.
Slazem se i sa tvojim stavom, a i sto se tice Ilde slazem se sa tobom i mislim da i nisam rekao nista lose o njoj, osim ako je mozda nekome uvreda ako ga se usporedi sa kafanskom pjevacicom ili pjevacem.
Na kraju krajeva, vecina nasih najdrazih estradnih umjetnika je zapocela u kafani...

Lijepi pozdravi!

Promijenjeno od KORGX5D (06.02.2011 u 15:00 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
KORGX5D je offline   Reply With Quote