Videti jedan post
Star 08.06.2011, 15:02   #243
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pazi Marco, rekao sam ne zanimaju me mogucnosti editovanja u slucaju da cu dobiti isti stari korgov zvuk, jer onda same opcije editovanja nemaju smisla Bas me zanima kako izlazi PA3X sredjen za nasu muziku, tako da Marco postavi stogod skoro Raspored dugmica je najmanji problem, jbg treba se vjezbat malo koordinacija
Iskreno, ne mislim da Korg, pa ni jedan drugi aranzer moze vise izmislit toplu vodu ili zagrepsti nesto vise ispod povrsine sto se zvuka tice, sto je i najbitnije, tako da nas sad samo mogu zavaravati sminkom i nekim nepotrebnim, ali istina atraktivnim i zanimljivim mogucnostima, ali jebiga to je bussiness i politika firme jbg. Sve u svemu, ne vrijedi tolikih para, ali znaju igrat na kurtoaziju nas muzicara i sam sam takav kad udjem u music shop, moram nesto kupit, kao ribe u prodavnici cipela
Marco, dao bog da ga isplatis sto prije i zaradis tonu para na njemu i da cujemo kako to sokocalo zvuci skoro
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote