Videti jedan post
Star 18.06.2011, 22:02   #1
Sokan junior
KRVAVI MLADJI
 
Sokan junior's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.04.2011
Mjesto: Nova Pazova
Godina: 30
Postovi: 55
Downloads: 315
Uploads: 0
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x, Triton Extreme
Sokan junior befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Problem oko ritmova pa1x !

Cao svima, (ovaj text ce biti malo duzi, al procitajte molim vas...)

Opet ja sa novim problemom, ...bas me nece...(nemojte mi zameriti sto sam naporan, al hocu da sredim i nabudzim klavijaturu za 02.07. pa sam malo sad u frci, razumite me...a stvaraju se problemi)...Ovako...Posto imam ovaj jedan postojeci set, i neki ritmovi mi se na njemu svidjaju a neki ne...a neke sam i ubacio sa drugih setova...dosta ritmova sam promenio drum, perkusije, cinele itd...i jacinu ritma, i tempo, ma sve...i extra....i onda ugasim i upalim klavijaturu, snimim ono save all, promenim na neki drugi set, i vratim na moj..(hteo sam da proverim dal ce mi sacuvati boje) ...i tad....problem...SVI AL BAS SVI RITMOVI SU POBRLJAVILI!! (cak i oni koje nisam ni dirao)....totalno su pobrljavili, nista ne valja drum i perkusije pise da su pojacani a ne cuju se?!?!?!? sve nesto sacuvaj BOze..a boje su dobre....moze biti da kada sam snimao set(postavke) nisam dobro stiklirao stavke za snimanje. Naime kada se snima set stiklirano je da se sacuvaju: User Style, User Pad, Performance, Global, User Sound&DK, a polja PCM i Song Book nisu stiklirana...jel mozda to uzrok, sto su pobrljavili drumovi, ili sto sam menjao set?!? MOLIM VAS POMOZITE, U BEDAKU SAM! PP
Sokan junior je offline   Reply With Quote