Videti jedan post
Star 28.07.2011, 10:54   #409
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1936
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Vule Pokaži Post
@ Romario , a kako ce JV onda da zvuci ako ubace neke nove semplove a ne one s kraja osamdesetih godina?

Iskreno mislim da kada je rec o kvalitetu reprodukcije sempla (naravno ako postoji razlika u kvalitetu),to se moze cuti i sa nekim elementom sa starog seta...ritam kao ritam kada se ucita sa starog aranzera na novi i odaberu elementi bubnja,takodje se moze naslutiti napredak ako postoji. Meni se sve cini da su u PA3 samo dodali gomilu efekata i ekvilajzera i dali korisniku priliku da se s time zabavlja a da o realnom napretku u smislu samog zvuka i nema,samo sminka...prividno. Ja nisam ljubitelj efekata uopste tako da ne gajim simpatije prema ovome. Iskreno i dalje cekam da me neko razuveri kvalitetnim snimkom?

mali off:
Prisecam se poredjenja Fantoma G u odnosu na X kada se pojavio, isti semplovi u dve sprave koliko su razlicito zvucali,kvalitet izrade,dizajn,kvalitet dirke koliko je unapredjen,dodat USB,ogroman i pregledan ekran...e to se zove "nov model"...a kod PA3 mi se sve cini da je samo dizajn promenjen i kraj
Eh , taj JV ...

Slažem se sa Vama svima ,
ali mi fali kava uz ovakav razgovor i ovakvo društvo

Promijenjeno od romario (28.07.2011 u 10:56 sati)
romario je offline   Reply With Quote