Videti jedan post
Star 13.09.2011, 18:59   #41
mojkarma
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 14.04.2009
Mjesto: Varaždin, HR
Postovi: 217
Downloads: 6
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 35 puta u 32 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G8 + ARX03 BRASS
Interesi: glazba, paragliding
mojkarma befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja sam se samo osvrnuo na kvalitetu izrade s obzirom da netko ide uspoređivati n364 s tritonom po kvaliteti izrade. Ja sam imao isto tako i M1 i T3 (i to čak 5 punih godina, u vrijeme kad se klavijature nisu mijenjale kao da se radi o čarapama) i baš zato mogu reči da i X3 i N364 zvuče - blago rečeno - malo plitko u usporedbi s M1/T3. Uostalom, to isto je zaključio kolega koji ovdje na nekoj prethodnoj stranici govori o svojim dojmovima glede zvuka na M1 koji je imao i X5D koji je uzeo za zamjenu (ponavljam, isti zvukovi kao kod n364).
Po unutarnjoj arhitekturi su i M/T serija i N364 vrlo slični. Razlika je zapravo samo u semplovima i njihovoj kvaliteti. Ali s obzirom na starost, to je sada nebitno.
Ne slažem se o razlici u kvaliteti između Le i Tr. Pa to su po kućištu apsolutno identične klavijature, s tim da je jedan obojena u srebrno a druga u crno. Imao oboje. Nije točno da je Tr gotovo kompletno napravljen od plastike. Zapravo se čudim takvim izjavama jer mislim da nije neka umjetnost prepoznati metal! Na Tr-u su plastični završni, bočni dijelovi. Cijeli ostatak kućišta je metalan. Ponavljam, identično kao kod Le-a.
mojkarma je offline   Reply With Quote