Videti jedan post
Star 06.11.2011, 07:32   #3
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

A sto ti Vax ne dovrsis te stvari pa to lijepo snimis i izdas ? Dobar je materijal, pogotovo ova druga stvar, ona prva je nekako neubjedljivo odradjena, vjerovatno je beta verzija pa nisi jos bio siguran sta ces ustvari sa svim tim. To se osjeti i u samom pjevanju. U drugoj pjesmi si vrlo ubjedljiv. Veoma mi se dopada vokal u toj drugoj pjesmi, imam utisak da si ga snimao dinamickim mikrofonom jer bije pravo u celo mada cujem i prostoriju u kojoj si snimao jer je to vjerovatno radjeno kao cisti demo pa nije bilo gluve sobe ali i pored toga si nasao dobar kompromis. Inace, muzikalan si zestoko a ako si sam komponovao i radio tekstove onda si multitalenat koji bi mogao da ostavi i malo vise traga iza sebe. Sve je vrlo kultivisano (mada drugacije nisam ni ocekivao). Pjevas veoma konkretno sa definisanim konsonantima i stabilnim vokalima a pogotovo ako se ima u vidu da je to samo demo snimak. Vrlo si precizan i tezis ka perfekcionizmu jer si, svjesno ili nesvjesno, obracao veliku paznju cak i na sibilante pri pjevanju jer nisam cuo da si upotrijebio deesser u miksu. Onda, ima dosta patetike u interpretaciji ali vrlo odmjerene i taman toliko koliko treba. Sama muzika i svirka je kvalitetna, bubnjar i bass linija dobro uradjeni, imas dobrih ideja u ranzmanu. E sad bih ja svasta nesta pisao o tim miksevima ali si naglasio da je to sve nedovrseno pa onda da sacekamo da cujemo finalnu verziju ako je bude. U svakom slucaju, momce steta bi bila da se posvetis samo nauci, velika steta.
tranzit je offline   Reply With Quote