Videti jedan post
Star 10.12.2011, 01:48   #136
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Au, kakva naprava!
Nije me bilo neko vreme ni na forumu, a ni u muzičkim vodama i nisam pratio sve se sve pojavilo u zadnje 2-3 godine. Ostao sam bukvalno ZAPREPAŠTEN kada sam pogledao (i poslušao) video snimak....
Da je dobar, sigurno da jeste. Da vam ne trebaju 100% nikakvi dodatni semplovi za makar koji stil muzike i to je sigurno. Pitanje je samo za šta će vam? Koliko zarađujete od svirke? Na kakvim mestima svirate? Za moju svirku, bilo mi je žao i STRAH nositi čak i extreme na tezge. Pred kraj večeri, eto pijanog kuma koji drži čašu (flašu) i dok naručuje pesmu samo gledam hoće li mi politi klavijaturu ili neće... Za moju svirku je jedan Le/Tr/bilo_koji_triton i više nego dovoljan. I po kvalitetu zvuka i po svemu ostalom. Ja sam svestan svog mesta u svetu muzičara, jbg. A ko nije, odneo bi ovu spravu i pod šator A 99.99999% gostiju garantovano ne bi ni primetilo nikakvu razliku u zvuku između jednog Le i Kronosa
Opet, za druge muzičare koji sviraju na mestima gde nema ovih bojazni ili imaju studio, smem da tvrdim da bolji i kompletniji workstation neće uskoro napraviti ni Yamaha ni Roland. Od ovoga jednostavno teško da može bolje u ovom milenijumu!
Naravno da bih voleo da ga imam i imaću ga kad-tad. Makar u staračkom domu
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1
jager je offline   Reply With Quote