Videti jedan post
Star 21.05.2012, 07:20   #31
sinisa kg
Vredan član društva
 
sinisa kg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2010
Postovi: 119
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 18 puta u 15 Postova
sinisa kg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Koliko god da je laksi i zgodniji za transport ipak u 3 najbitnije stvari gubi trku sa KF 730-prvo zvucno-svi smo slusali i poredili sisteme(Dzenan,Ilija tonac,Buri i ja) i opsti zakljucak da EAW svira za klasu bolje-zvucno radi ispeglano do bola-visoki precizni,sredina cista i nenapadna a prirodna-a kod Q1 je situacija obrnuta-visoki slabi a izuzetno jaka i agresivna sredina-kao da je zvuk konstantno kompresovan-znaci da su u D&B-u procesorima u dsp-u pojacala vestacki sabili dinamiku da kutija jace svira ali na ustrb kvaliteta,druga zamerka hardver za kacenje koji je komplikovan i kompletno se montira na kutiju pa oduzima dosta vremena za montazu i naravno cena koja je neopravdano visoka za ovakav proizvod-i pojacala(koja rade na 4 oma min.tj.max.4 kutije na oba kanala mogu da sviraju)koja kostaju isto kao i Lab Gruppen a daleko su od njih po kvalitetu,kutija sa 2x10"i 1x3" driverom-oko 5000e kom.novih!Da se razumemo-D&B svira jako dobro-daleko od toga da je to razglas klase Dynacorda,jbl-a i sl.i daleko od toga da nema upotrebnu vrednost u raznim situacijama gde je potreban mali do srednji razglas malih gabarita i velikog spl-a i srednjeg dometa(i tu EAW vodi i to dosta)i sigurno cemo u odredjenom trenutku i mi nabaviti jedan takav razglas ali ovde je koalicija EAW+Lab Gruppen ipak bila ozbiljnije jaca konkurencija-bez obzira sto ja licno volim D&B i dopada mi se za rad...
sinisa kg je offline   Reply With Quote