Tema: ketron xd3
Videti jedan post
Star 27.07.2012, 19:20   #9
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav svim forumasima...ZELJKO nemam nikakvu opremu sto se tice snimanja sem BEHRINGER mixete 1202.Nju koristim da bih XD3 i TR-a spojio u nju i onda signal iz nje(mixete)odvucem na komp.Nemam nikakvu zvucnu kartu znaci direkt snimam u SOUND FORGE(trenutno mi je 9-ka instalirana ali nema veze koje je verzija).Bez ikakve sminke snimam.Sa TR-a znaci vucem solo boje(ali ne sve)npr.utercane harmonike zujalice itd i sa njega,preko midija,vucem perkusije jer to na XD3 i nije jaca strana...Verovatno si primetio da dosta boja vucem i sa XD3 jer npr.klavir,zenski vokali,saxofoni,brasevi daleko bolje zvuce nego na TR-u.Drago mi je da se tebi i IBANEZU svidjaju moji snimci(znaci da radim dobro).Prvenstveno sam postavio snimke da se narod malo"probudi" sto se tice KETRON-a jer se svi nasto kunu u svoje skuuuupe aranzere(IZUZEV AUDYA-e)ali nikako da nabodu dobar sempl dobosa,bas gitare itd.itd...Hocu reci da ova masinica od 10 leta JEDE za dorucak vecinu aranzera...Jeste da nije editabilan kao neki aranzeri ali Boze moj tu je STYLE WORKS i komp sedi,namesti i opleti.
__________________
Ako jednu stvar radis 100% bolje nego drugi...Dobar si...A kada radis 100 stvari za 1% bolje nego drugi...Onda si profesionalac...
veselinovicvs je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio veselinovicvs za ovaj koristan post:
zeljko (28.07.2012)