Videti jedan post
Star 19.09.2012, 12:57   #45
Morison
Ovaj baš voli da kuca
 
Morison's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.02.2006
Mjesto: Svilajnac
Godina: 49
Postovi: 457
Downloads: 429
Uploads: 11
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 202 puta u 133 Postova
Instrumenti: Roland Arrangers / Roland Fr-4x
Morison befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zaista interesantna zamisao! Jedva cekam da vidim proizvod. Ne sumnjam u kvalitet zvuka pa obratio bih paznju na neke druge stvari:
-Po meni, prvo je bitno da aranzer ima sve hardware tastere koji su potrebni. Da su sve bitne funkcije lako dostupne. Takodje, assign tasteri, ako je moguce, nekoliko tastera koje ce raditi odredjene skracenice ili funkcije koje korisnik moze da programira. Ipak je svako od nas navikao na razlicite stvari pa sto onda ne 10 assign tastera pa sta kome treba...
-Takodje slajderi na slican fazon.
-Po meni je organizacija pristupa user bojama, ritmovima i performansama takodje vrlo vazna stvar. Ako to resite na pravi nacin, obavili ste veliki posao. Da moze boja da se pozove posebno, ritam posebno...ali da postoji nacin da jednim izabirom odaberemo celokupnu postavku (ritam, boja, miks, sve...)
-Ako je ekran osetljiv na dodir, lepo bi bilo da je kapacitivni, a ne rezistivni.
-User drum setovi. Podeseno sve, efekti, odnosi, raspored udaraljki....pa prilikom sredjivanja ritma mogucnost jednostavnog biranja odredjenog drum seta...
-Mogucnost citanja tekst, jpg, mozda i pdf fajlova te linkovanje istih na songbook performans u cilju prilepljivanja tekstova pesama. Mozda video izlaz i rutovanje tih tekstova ka spoljnom ekranu.
-Zanima me da li ste planirali vise izlaza, radi mozda posebnih izlaza za neke instrumente ili cak za miks u 5.1 sistemu.
i tako dalje...

Promijenjeno od Morison (19.09.2012 u 12:58 sati)
Morison je offline