Videti jedan post
Star 26.02.2013, 17:17   #23
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alekso Pokaži Post
ja ne bi zeleo nikog da uvredim i izvinjavam se ako sam to uradio ali od tvoih postova tranzit mogu da primetim da vi ste covek koi ne trpite poraze i koi misli da sve zna...
Ti si "momce" izgleda totalno pogresno razumio rad i ulogu foruma. Ovo nije mjesto gdje se takmicimo pa da neko pobijedi a neko bude "porazen". U velikoj si zabludi i sto se tice mog misljenja o sebi, nikada nisam ni pomislio da "sve znam" ama sam siguran da sam mnogo vise zaboravio nego sto si ti uopste i naucio. Ovo sa sigurnoscu tvrdim jer mi je, iz svega sto si do sada napisao, potpuno jasno kompletno tvoje poznavanje ove materije. Postajes vrlo lican pa ti moram na isti nacin odgovoriti, mada mi je to bila posljednja namjera. Tvoj rad me uopste ne zanima i radi meine se ne moras truditi oko demo snimaka, meni je, iz prilozenih postova i bez toga sasvim jasno koliko dobro cujes. Na pocetku ove teme si postavio pitanje koje jasno definise tvoje (ne)poznavanje ove materije a samo nekoliko postova kasnije pokusavas da se prikazes kao veliki "znalac". Je l' da, da je to vrlo kontradiktorno. Na kraju, nema potrebe da korespondiras samnom u trecem licu, u sustini nema uopste potrebe da korespondiras samnom jer si postao vrlo uvredljiv i previse lican. Forum nije mjesto za ovakve rasporave, pa bi najbolje bilo da prekinemo sa ovom totalno bespotrebnom diskusijom i nagvazdanjem o necemu sto nije ni bila tema. Na pitanje sa pocetka teme si dobio odgovor, rijesio si sveoj "veeeeeeliki" problem (koji i nije bio problem vec samo vec pomenuti faktor neznanja) a sve kasnije sto si pisao nema blage veze sa temom, pa s toga, nema nikakve svrhe da nastavljas dalje sa nebuloznim tvrdnjama, uvredama i hvalisanjem koje iza sebe nema nikakvu osnovu. Za to te niko nije pitao, niti je uopste bilo predmet prepiske da li i koliko ti znas da sviras, aranziras, komponujes, miksas ili sta vec jos. Ukoliko bas ustrajes da ti dokazem koliko sam upravu kada pisem o kvalitetu dva doticna uredjaja, to cemo rijesiti vrlo lako. Npravi miks bilo kakvog materijala na tom M8 a meni posalji isti materijal, da bih i ja napravio miks sluzeci se iskljucivo AudioBox softver mikserom. Postavicemo to ovdje i ostaviti kolegama da prosude sta je bolje. Ovo je izgleda jedini nacin da te uvjerim, mada mi, poslije tvojih nezahvalnih i uvredljivih odgovora i nije nesto posebno stalo do toga da te u bilo sta uvjeravam. Mislim da sam bio potpuno jasan i dalja diskusija sa istom ili slicnom tematikom u ovoj temi bi bila vrlo neproduktivna, pa gledaj da ne nastavis istom inercijom. Ako imas nekih zaista korisnih i konkretnih pitanja u vezi sa temom, opet cu ti odgovoriti, radi kolega koje eventualno muce slicni problemi ali me ubuduce postedi licnih rasprava.

Promijenjeno od tranzit (26.02.2013 u 17:25 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote