Videti jedan post
Star 17.07.2013, 07:51   #440
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pazi, ja sam imao problema sa baterijom zbog mog načina korišćenja. Ne znači da ces ih ti imati. Ali definitivno nije telefon kojim ćeš se "bahatiti" kad je baterija u pitanju. Pricao sam sa drugom koji ima N4,na primer :kaze da se baterija vise trosi na auto brightness, u odnosu na realno manual osvetljenje. Pre N4 sam imao S3 i zakljucio da mojim ocima ipak vise prija Samoled, iako N4 daje realnije boje. N4 je best buy phone u odnosu cena/kvalitet (snapdragon 600 quad core@1.5 ghz, 2 GB rama, Adreno 320 GPU...poredjenja radi- Isto to ima S4 samo je procesor klokovan na 1.9Ghz) nista ne pucka i krcka sto nije slučaj sa Samsungovom plastikom. Ne secam se da se nešto fon preterano greje. Nema izmenljivu bateriju i dolazi u varijantama sa 8 i 16Gb interne memorije i nema prosirivanja, tako da ako ti je potrebno vise od 12gb memorije, ovaj fon nije za tebe. Nexus ima softverske tastere za navigaciju kroz menije, na sta se takođe nisam srećno navikao... Izgleda da me je Samsung mnogo razmazio Inače, telefon je extra brz verovatno zbog cistog aosp OS-a, najbrzi android koji sam koristio, fon leti, nema laga, tako da sa softverske strane nema greske, i aplikacije sa marketa rade maltene savrseno, iako sam stock android nema u sebi previse podešavanja za sam OS (procenti za bateriju u status baru, ima quick toggles, a nema power toggles, itd... ). Kamera mu je dobra preko dana, nocu isto upotrebljiva za neke sitne bliže intervencije, video preko dana je OK, noću loš. Audio mu je dosta loš u glasnijim sredinama, bukvalno neupotrebljiv, sto je meni kao "muzičaru" ipak bilo jako bitno, dok se na primer Samsung sa tim problemom nosi neuporedivo bolje. Zvuk u zvucniku slušalice je dobar i dovoljno glasan, cak i nešto iznad proseka, mikrofon isto dobar, znam kad pričam sam tim drugom koji ima N4. Eto to su neka moja zapažanja i utisci, mozda ima još nesto ali ne mogu da se setim

Pozzz!

Sent from S⁴
__________________
https://soundcloud.com/vexmunja
Vex je offline   Reply With Quote