Videti jedan post
Star 07.08.2013, 19:07   #29
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

@Amater_svirac

Samo da kažem. "Ovaj tranzit" je dobro upoznat sa medicinom i medicinskom statistikom. Pored toga što je vrhunski poznavalac audio i video tehnike, računara, elektronike i energetike i sve što ide uz to, što mu je primarna struka, veliki je poznavalac medicine, uz to je i psiholog što mu je sekundarno zanimanje. Poštujem svačije diplome, kvalifikacije šta već, al tako olako reći nekome "svašta piše" nije uredu. Taj čovjek u svojim postovima nije nikad govorio "Ja, ja i samo ja", "Ja sam ovo, ja sam ono". I Tranzit ima pristupe i upoznat je sa mnogobrojnim medicinskim studijama i istraživanjima, i siguran sam da je ovo što on piše provjereno, jer on nikad neće dati informacije za koje nije siguran da li su 100% tačne. Ne, ja ne branim pušače ili nepušače, generalno, ali sa svim što je napisano u njegovim postovima vezano za cigarete i bolesti mogu da se složim. Čovjek je dao nepobitne argumente i činjenice, kao i uvijek. Ne bih pisao badava da je čovjek upravu, pogotovo kad je riječ o medicini, jer je taj čovjek sa medicinske strane meni lično pomogao više nego neki doktori ovdje. I slažem se s njim da je farmaceutska industrija jedna od najvećih mafija na svijetu, i prvi sam protiv lijekova, uvijek sam samo za prirodne, narodne lijekove. Zašto niko ne spomene da alkohol, koji je legalan, trajno uništava moždane ćelije, dok konoplja (marihuana) koja je ilegalna u većini država "razumnom" upotrebom ne? Koliko god ljudi suprotno govorili, tako je. Ista ta konoplja se hiljadama godina koristila kao lijek protiv raznih bolesti. Ulje konoplje dokazano liječi rak prostate, pa čak i rak pluća (bio je nedavno jedan slučaj u Hrvatskoj gdje je jedan čovjek koristeći tu terapiju iškašljao karcinom!).
harepa50 je offline