Videti jedan post
Star 21.08.2013, 09:03   #273
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od megane Pokaži Post
I ja znam da sviram imam muzićku školu. ako nas svira trojica, onda ponešto i odsviramo u živo, a drugo novu muziku što nismo naučili pustimo midi fajl. Ali po večini sva trojica uvjek nešto brkljamo po instrumentima, a desi se da moram i na svirku sam jer je malo para. onda veselo na midi fajl i to je to! Poćni tako radit i ti, bićeš zadovoljan!
Ne mogu vjerovati da ovo čitam.....
Imaš muzičku školu, i ponešto odsviraš... i veselo na midi fajl...
Što si išao onda u muzičku školu?
Jbt....ispada da mi ostali koji smo išli u muzičku, i trudimo se " skidajući " pjesme, vježbajući, provodeći dane i dane uz klavijature, grijući stolice dok nam se šupak ne užari od sviranja....ali isto tako i oni koji nemaju muzičku, al si daju ogroman trud oko sviranja, pjevanja, uređivanja klavijatura, i sami su stekli već muzičko iskustvo....svi smo mi očito tukci, koji troše vrijeme uzalud
Mah...treba ukinut muzičke škole, a svim profama, maestrima muzike...dat otkaz i motiku u ruke...jel očito im/nam je trud uzaludan..
Zanima me kako bi recimo...Iron Maiden na svom koncertu zvučao preko vlastitog midija...

I jedna prigodna pjesma za sve one koji se trude...
Fajlovi
File Type: mp3 Prljavo Kazaliste - Uzalud vam trud sviraci (Lyrics).mp3 (3,59 MB, 19x skinuto)
__________________
Bolje bit mrtav pijan, nego mrtav trezan




svirko je offline