Videti jedan post
Star 07.12.2013, 05:30   #26
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kad vec nemas mogucnosti za te stereo kanale, onda je to "visa sila" ama se potrudi da popravis taj drugi dzek na G1000. Ti si odlican muzicar, steta je da to ne radis kako treba. Mozda je samo hladni lem na tom dzeku, ne budi lijen, otvori to i prelemi, nije to ne znam kakav posao. Sto se tice stelovanja i namjestanja aranzera i tih prica da deset godina neko ne moze namjestiti instrument kako valja, to su nebuloze i to nisu muzicari koji treba da rade na elektronskim instrumentima. Niko ne moze da me ubijedi, ama ne mene, nego nikoga ko radi profesionalno u ovom domenu, da ce jedan G1000 da se cuje kvalitetnije od nekakvog PA3X ili BK-9 ili Tyrosa 5. To su apsurdi i mlacenje prazne slame jer pricamo o dvije decenije razlike u audio tehnologiji koja je za to vrijeme prevalila ogroman put navise. Sto neko nije u stanju da jedan Tyros 5 ili PA3X upotrijebi kako to taj instrument omogucava, to je vec problem tog pojedinca a ne instrumenta. Faktor covjek je u ovom domenu uvijek odlucujuci i uglavnom, u masi slucajeva, pravi krivac. Treba konacno izici iz ucahurenosti i ucmalosti osamdesetih i devedesetih godina i sve ce biti daleko bolje. Zasijace sunce, nestace tame.

Promijenjeno od tranzit (07.12.2013 u 05:32 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote