Videti jedan post
Star 05.04.2014, 16:50   #14
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Naravno da postoji razlog, kao sto postoji i rjesenje. Kao prvo, te "terce" koje imas ne odgovaraju Tyrosu jer za njega nisu ni optimirane, pa radi toga se i desavaju problemi, a kao drugo, posto je to moj proizvod, do kojeg su mnogi dosli ilegalno, zaista mi ne pada na pamet da jos i pomoc pruzam.
Te terce sam radio prvi put 1999. godine za PSR 9000/ i Pro, a kasnije optimirao za PSR 2000, PSR 1.500 i PSR 3000 i one su i do dan danas ostale velika nepoznanica za sve koji bi nesto da "cakaju" i pronadju toplu vodu u vezi sa njima. Za Tyros seriju sam ih optimirao iskljucivo za Tyros (1), a dalje, za Tyros 2; 3; 4 i 5 nisam htio jer se u medjuvremenu pojavilo isuvise ilegalnih kopija vec postojecih Terca paketa, da zaista nisam imao volje badava da radim. Ljudi ocekuju da sve dobiju za dzaba, servirano na zlatnom tanjiru, a niko se ne upita koliki rad stoji iza svega toga. To nijednom developeru zaista nije podstrek za dalji rad i Updatea vec postojecih produkata jer od toga nema ama bas nista, a entuzijazam je bar mene, odavno prosao.

Promijenjeno od tranzit (05.04.2014 u 16:54 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio tranzit za ovaj koristan post:
NordX (05.04.2014)