Tema: vArranger2
Videti jedan post
Star 15.05.2014, 13:32   #31
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
To su korisne informacije, hvala na podijeljenom iskustvu. Do sada sam čuo kako vArranger zvuči u kombinaciji s hardware modulom (SD2) ali ne i na povezivanje s VST om što je sigurno bolja opcija.

Da li se problemi s chord switchingom javaljaju uvijek ili to ovisi o izvoru Styla (tvornički ili izrađeni)? Za problem u "patosu" treba provjeriti opciju u CASMu pod nazivom Retrigger Rule (RTR), možda se tu može "popraviti" situacija.
Da program jako dobro zvuci sa Vst instrumentima, imam neke ritmove sa chord switchingom koji su prethodno u Live styleru radili bez ikakvog problema, i napravih neki jednostavan cisto probe radi medjutim ni on neradi, interesantno je da kad u ritmu koji ima chord switching obrisem trake recimo koje su za sedmicu tada ritam najnormalnije radi, jer vise nema chord switchinga,

Probao sam sve opcije sa Retrigger Rule medjutim nedaje rezultate.

Uz njega sam dobio fabricke ritmove od Tyros3 i 5 ali neznam bas koji od njih ima chord switching da bih isprobao i fabricke, ti poznajes Tyros pa bi mi mogao reci, da ne pregledam svaki ponaosob.
pekilik je offline   Reply With Quote