Tema: Roland BK-9
Videti jedan post
Star 04.11.2014, 10:27   #359
Morison
Ovaj baš voli da kuca
 
Morison's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.02.2006
Mjesto: Svilajnac
Godina: 49
Postovi: 457
Downloads: 429
Uploads: 11
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 202 puta u 133 Postova
Instrumenti: Roland Arrangers / Roland Fr-4x
Morison befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sto se editovanja ritmova tice, kada se naviknes gde je sta mozes vrlo brzo da prilagodis svaki ritam po svom ukusu. Ima 3 multi efekta za ritam sekciju, tropojasni ekvilajzer na svakom instrumentu ali i na svakom elementu bubnja, mozes napraviti user drum set od svih setova....takodje, style composer je tu, ako treba da se nesto dosnimi ili promeni u samom ritmu... Dakle tu nema zime.
Cita sve ritmove svih starijih Rolanda. Negde odmah zazvuce dobro, negde je potrebno malo prilagoditi instrumente u samom ritmu...ali bitno je da svi ritmovi rade. Potrebno je da ritmovi budu u .stl formatu, oni stariji .sth se moraju prekonvertovati pa rade i oni.
Mozes videti na mojim demo snimcima kako ja funkcionisem. Ja sam povezao jedan ipad koji mi olaksava manipulaciju mada je moguce raditi i bez ipad-a. Na ipad-u sam, u jednom programu, napravio nekoliko stranice sa precicama do najvaznijih performansi. Klikom na ekran pozivam najcesce potrebne performanse kada nekog pratim. Kada ja pevam, u istom tom programu sam namestio da kada izaberem tekst za odredjenu pesmu, program automatski otposalje midi komandu kojom poziva pripadajucu performansu i ja samo krenem sa sviranjem...
Morison je offline   Reply With Quote