Videti jedan post
Star 10.12.2014, 19:03   #37
boskogit
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.02.2009
Postovi: 7
Downloads: 134
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
boskogit befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala!

Skinuo sam oba plejera i probao ih. MIDI Eddie odpada, jer nema play listu, ili je ja nisam uspeo naci. Svidja mi se sto ima mali displej za karaoke, sasvim dovoljan za upotrebu. Sweet MIDI player mi je interesantniji, mada mu je korisnicki interfejs uzas. , sto je i jedne strane dobro, jer ne trosi resurse compa na nebitne stvari. Na zalost nisam mogao da snimim podesavanja jacine, jer je probna verzija, pa da proverim kako to ide. Ako uspem naci punu verziju, ozbiljnije cu se pozabaviti njim.
Na kraju, ako vec ne mogu snimiti podesavanja u Hypersonicu, (sto bi mi najvise odgovaralo, jer ima izuzetne drum setove i lepe instrumente, ali je to onda neupotrebljivo u live svirci, vec samo standardni GM), onda cu se odluciti na tezu verziju, tj. Cubase. Mada, s obzirom da imam na repertoaru stotinak pesama, to ce biti dug proces. A i imajuci u vidu moje poznavanje Cubase-a.
Ja u stvari i nemam neki problem sa novim pesmama koje su kvalitetno odradjene, recimo sve sto sam uzeo od La Campanele zvuce izuzetno i nije im potrebno, ili vrlo malo podesavanje jacine. Problem su najvise stare pesme (Corba, Merlin, Kazaliste...), koje ne samo da imaju problem sa jacinom pojedinih instrumenata, vec im se u mnogim slucajevima ne cuju neki tonovi, delovi bubnja, itd. Sta uraditi u tom slucaju? Otvoriti ih u Cubase-u, prozvati Hypersonic kao instrument, to sve znam da uradim, a sta onda?
Ako neko ima vremena moze da mi malo objasni, ako ne, nocas mi nema spavanja.
boskogit je offline   Reply With Quote