Videti jedan post
Star 06.01.2015, 19:52   #6
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.167
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.749 puta u 1.305 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Za Audyu imaš software za izradu ritmova, treba se priviknuti i posao možeš lako odraditi. Edit na klavijaturi je dobar ali ne tako pregledan. Isto je stvar navike.
Da, Ketron može zazvučati bolje na prvu, pogotvo ako se pokrene par Stylova koji su bazirani na audio loopovima. Ako se radi usporedba na istom ozvučenju, sa Stylovima koji imaju standardne soundove (ne audio loop), mislim da nećeš dobiti dojam da je Ketron bolji. Pored toga, Audya je klavijatura izrađena 2008 godine, sa nedovršenim operativnim sistemom i nekom bugovima koji nisu (do sada) otklonjeni.
Da sam na tvom mjestu, pozabavio bih se par dana sa Audyom i napravio bih ozbiljniju analizu. Tek kada bih bio siguran što dobivam, krenuo bih u akciju.
Ovako možeš lako pogriješiti iz više razloga. Prvo, pitanje je da li će se uopće više razvijati Audya kao instrument pa ćeš jednog dana biti tužan što moraš sve materijale ponovo vraćati na Korg sistem. Drugo, oduševljenje soundom koji si doživio slušajući nešto pola sata može nije prava slika onoga što si očekivao. I treće, razlika u uloženim novcima kod transakcije možda neće opravdati očekivanja.
To su samo moja razmišljanja, a na tebi je da odlučiš.


Sent from my iPad using Tapatalk
casper je offline   Reply With Quote