Videti jedan post
Star 07.01.2015, 17:17   #25
sxkn7
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.10.2009
Postovi: 163
Downloads: 1023
Uploads: 0
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 24 puta u 22 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6, V-Synth GT, D-05, Korg T2EX, Ketron SD4, Yamaha Motif XF6, PSR-S770 i Stagepas 400
sxkn7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

izvinjavam se za postavljanje linka koji vodi ka prodavnici Audya 5 u Hrvatskoj.

Što se tiče drugih linkova koje sam postavio, po mom mišljenju oni bi trebali biti dopušteni jer se u ovom forumu tvrdi da se operativni sistem Audye više ne ažurira pa se time daje dezinformacija po kojoj se pogrešno može shvatiti da je Audya skoro pa mrtva. Audyin operativni sistem se itekako zvanično ažurira ali sada samo od strane Ajamsonic-a koji je Ketron-ov zastupnik za SAD i plaćen od strane Ketron-a da ažurira jer to Talijani ili neće više ili ne znaju. Ajamsonic prodaje Ketron-ove proizvode u sve zemlje svijeta. S tim što se od Ajamsonic-a mogu naručiti po jeftinijoj cijeni onakvi kakvi se prave u Italiji (neažurirani) ali i u ažuriranim, skupljim verzijama iza kojih stoji sam Ajamsonic. Tačno je da postavljač teme nije pitao koliko košta Audya 5 ali ja sam ipak naveo konkretne cijene da bi se mogle vidjeti i razlikovati te ažurirane verzije Audye 5 od neažuriranih verzija koje se također prodaju kod Ajamsonica. Osim toga neko je na ovom forumu rekao da je fabrički HDD na Audyi spor pa sam zato naveo cijene SSD koje nudi Ajamsonic, kako bi se i na taj način mogla razlikovati obična, neažurirana Audya 5 od one brže sa SSD-om i ažuriranim OS bez bug-ova i jednogodišnjim support-om preko e-mail-a kojeg lično pruža sam vlasnik Ajamsonic-a.

Što se tiče linkova na YouTube-u u kojima se prodaju narodnjačke boje i ritmovi za Audyu, i te linkove sam stavio da pokažem da ipak postoje isti a ne kako neki forumaši tvrde da je "nemoguće" svirati narodnjake na Audyi.

Stavio sam i link od Ajamsonic-a na kojem se prodaje RAM od 256 MB a sad mogu da kažem i to da Ajamsonic radi na proizvodnji RAM-a od 1 GB za Audyu.

Promijenjeno od sxkn7 (07.01.2015 u 17:20 sati) Razlog: dodao "i to da"
sxkn7 je offline   Reply With Quote