Videti jedan post
Star 22.01.2016, 00:24   #220
boomerang
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 11.10.2015
Postovi: 68
Downloads: 23
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
boomerang ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Morison Pokaži Post
Drago mi je da najzad imam konkretno s kim da razgovaram i da razmenjujemo iskustva u vezi EA7.
Ono sto bih prvo voleo da kazem jeste da EA7 ima Master kompresor i Master EQ koji dodatno moze da doprinese da se napravi najbolji moguci zvuk na Vasem razglasu (ali takodje, ako uradimo podesavanja lose da uprskamo totalno stvar).
Posto su oni koji su dobili set od nas vec dobili i podesavanja za kompresor i EQ, predlozio bih vam da pokusate da jos malo "otpustite" kompresor. U podesavanjima za kompresor postoji treshold podesavanje i to za low, mid i high posebno, pa pokusajte da smanjite rad kompresora (tako sto cete povecati vrednost, na recimo -15 za sva tri pojasa). Dobicete veci dinamicki raspon ali ce to traziti precizniju nivelaciju ritmova i boja.
Pozdrav Dejo. Dal postoji mogucnost da sa nekim buducim update-om dozvole još makar New Rock set bubanj da može da se edituje u user drum set, jer mi je tu noga i doboš sa bk 5 a rade mi odlicno. I nema ih ni u jednom dozvoljenom setu za editovanje. Pogotovo noga.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
boomerang je offline   Reply With Quote