Videti jedan post
Star 28.04.2016, 21:19   #7
harmonikacic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.04.2016
Postovi: 5
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
harmonikacic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ajde upload cu jedan video da ju cujete, jer mene je jedino tonski impresionirala. Nesto cu samo onako na brzinu, hladnih ruku, cisto da ju cujete, nisam ni ja neki svirac. Ali sada mi treba ovakav instrument jer vec polako pocinjem tim vodama, a sto bi sada kupovao neku bezkabinsku za otprilike 1500 eura kada bi trebao opet za eventualno dvije godine uzimati nesto ovakvo. Ovakav instrument bi me samo jos vise motivisao i natjerao na rad.
Dodato:
Evo video je uploudovan, nije nista tehnicki, ali dosta da cujete zvuk instrumenta. Rekao sam da nije servisirana stvarno dug period, mozda nikad nije ni servisirana, iznutra se stvarno vidi da je stari instrument, nema nista da prkosi tome. Dirke su u dosta losem stanju, sto nije problem, daju se srediti, taman mi sad malo odgovaraju tvrdje da mogu osjetiti dubinu, drvena je klavijatura. Los mi je telefon, losa kamera, mikrofonija, a nit sam ja vjest harmonikas da iz nje izbacim sve sto treba, prvi put sam ju svirao, kaisevi su mi bili poveliki, inace sviram 96-icu, pa mi je ovo bila znatno veca i teza harmonika. Uglavnom poslusajte i ako se moze ista cuti procjenite o kakvom se instrumentu radi, znacilo bi mi.
Hvala vam!
http://www.youtube.com/watch?v=Zqzmb...ature=youtu.be

Promijenjeno od harmonikacic (28.04.2016 u 23:19 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
harmonikacic je offline   Reply With Quote