Videti jedan post
Star 12.12.2016, 11:25   #50
splendid
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.09.2008
Mjesto: Novi Sad
Godina: 45
Postovi: 330
Downloads: 41
Uploads: 0
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 58 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg pa4, Guerrini superior 2
Interesi: Auto - moto - karting sport i još jedno brdo stvari..... :)
splendid befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Mana je što su ti "štapovi" relativno novina i kod nas su slabo zastupljeni tako da ljudi ne mogu ni da vide ni da čuju neki takav sistem pre nego što ga kupe, a kada ga kupe i ispostavi se da im ne odgovara onda mož da se slikaš jer će se takav sistem ovde teško prodati...

Sa druge strane ljudi ovo je forum...pa i ako se hvali neko sa tim što ima neka se pohvali...nije isto kad l diskusiju vode čovek koji ima dva sx300 i svira na njih 20 godina i čovek koji održava nekoliko sistema...

Mislim da ste nepotrebno svi prenaglili i zbog nas članova kojima znači savet i od neše i od marijana i od caspera vas molim da spustite loptu i rešite vaše nesuglasice kako bi mi ostali mogli sa nekim ko je iskusniji da razmenimo mišljenje i dobijemo savet a ne da se svede na priču čiji razglas bolje radi....

Na kraju krajeva pa i ja sam se hvalio kad sam kupio korg pa4x...verovatno bi se svi hvalili da ste ovih dana kupili nešto od razglasa...i ja bih...a kraju krajeva po meni to nije hvaljenje nego jednostavno argument da znaš sa kim razgovaraš, kako drugačije da znaš sa kim pričaš i koliko nečiji savet vredi...?

Pozdrav


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
splendid je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio splendid za ovaj koristan post:
andjela987 (13.12.2016)