Videti jedan post
Star 12.07.2017, 02:23   #9
MarkicKorg
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 19.05.2015
Mjesto: Jagodina
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 34
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg PA 80, Korg X5D
Interesi: Teretana,Plivanje
MarkicKorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
MarkicKorg pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala puno kolege na vasim iskrenim savetima.Da,kapiram da je razlika u godinama velika izmedju ova dva aranzera,a da godine cine svoje sto se tice tehnologije,napredovala je dosta u medjuvremenu.
Ja recimo imam klavijaturu za solo, u pitanju je Korg X5D - opet starija solo klavijatura ,pa sam razmisljao ako je uparim sa Rolandom G-800 da cu izvuci vec neki zvuk.Upoznat sam da je Aca Lukas takodje koristio te dve klavijature dok je svirao.Mada opet sa druge strane,taj sempler na Korg PA 80 je stvarno super,cak mi se cini i da je bolji Korg PA 80 od Korg PA 500 po zvuku (inace koristio sam Korg PA 500 do skoro).
Gledao sam oglase,cene za Korg PA 80 su od 350 do 500 evra .Moracu jos uvek da razmislim dobro,jer slusajuci Acine snimke,sasvim mi lepo ono zvuci kako radi klavijatura,ali i kapiram da je situacija danas jako komplikovana jer se svasta trazi a ritmika mora biti vrhunska da ispuni kriterijume.Definitivno necu da zurim,razmislicu jos malo pre nego sto se odlucim iako sam veliki ljubitelj zvuka Rolanda i uopsteno onog smeka koji je predstavio Aca Lukas.
MarkicKorg je offline   Reply With Quote