Videti jedan post
Star 29.08.2017, 16:24   #109
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Drugari pozdrav..Posto moram u narednih par dana da resim ovu licencu, jer su pocele i gazde restorana da ih intezivno traze, i nece saradnju sa muzicarima koji nemaju licencu( vec sam cuo 2,3 primera), moracu to da resim sto pre, ima nekih tezgi ubrzo...Elem ono sto me interesuje - raspitivali smo se kod doticnog i dezurnog u Nisu( ne bih ga imenovao, ljudi iz naseg kraja znaju o kome se radi) koji vadi i izdaje te licene, i kod njega sve to kosta 8000 plus jos dve uplate od po 500 din, znaci sve ukupno 9000...Sad neki kolege cujem vadili licence preko udruzenja UEUIS, to je udruzenje Branimir Djokic, dobili instrukcije sta i koliko da uplate u banci, stpali sve to u kovertu, poslali u BG na adresu udruzenja, i dobili te licence iliti potvrde na svoju adresu, i sve kostalo 5000...Pa me sad zanima koliko u stvari kosta ova glupa licenca? Kako kod jednih 9000 kod drugih 5000? interesuje me jel se ista stvar dobija i kod jednih i kod drugih, samo se ovaj ugradjuje skoro za iznos jos jedne cele licence, samo zato sto ti to on zavrsava a ne ti? Ili pak ima jos neka zackoljica?? Nisam mnogo zalazio u tematiku, jer kao sto rekoh protv drzave se ne moze, tako da harac mora da se plati, i to sam i hteo i da zavrsimo tu pricu, samo ne bih da me oderu,ako nema potrebe
Milan$ je offline   Reply With Quote