Videti jedan post
Star 15.10.2019, 14:13   #171
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja se zestoko spremao da sa S770 predjem na SX900 i bio da gledam, probao...a pored je bio i svemirski brod (Genos) ali nisam u opste gledao prema njemu samo sam reko wow i otiso da probam SX900 koji je inace super, pogotovo posle psr serije. I sad eto neke setove sam narucio koji su kao za Tyros seriju ali posto su UVN a ne mogu da ih ucitam pretpostavljam a i Dr.Casper kaze da je verovatno zato sto je od Tyros instrumenata radjeno ili ko zna zasto, u glavnom resio sam da kupim Tyros5 jer sta ce mi toliki semplovi i setovi ako ne mogu u moju klavijaturu (a onda pretpostavljam da ne bi ni u SX) i eto gledao po netu da li mozda negde ima Tyros5 na rate jer sad ga svi vracaju i uz doplatu uzimaju Genosa i posto nisam naso reko aj da odem da popijem pivce i nesto na S770 dopravim...i dok sam ja klackao tamo moja zena je narucila Genosa. Ej...ona ne na sta je Korg sta Yamaha, ne zna ni sta je aranzer a sta solo klavijatura, ali je videla tamo kad smo bili na prezentaciji, zapamtila i sad kad sam ja udavio sve po kuci danima trazeci prvo SX pa onda Tyros, pa dal ovo il ono i ona naruci...a oni tamo jos ludji i odobre na rate. I tako za desetak dana mi stize Genos. E sad, ja znam da je velika klavijatura i da ide na svoj neki drzac, ali da li moze na Spyder da se postavi, posto ja stojim dok sviram? Sta znaci ono Mp3 lyric, da li tomoze da cita i tekst uz Mp3 matricu? I posto nema svoje zvucnike sta da uzmem za kucnu upotrebu, cini mi se da je mnogo 270e za one malecke koji mogu za nju da se naruce? I da li ona cita od Tyrosa setove?
psr je offline   Reply With Quote