Videti jedan post
Star 07.03.2021, 21:43   #25
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Mogu ti preneti neka moja iskustva neceg slicnog..Moj cale na selu ima nekog lokalnog provajdera sa nekim osnovnim paketom od 10tak mbita..Elem, wi fi mu je stalno radio lose, kad god se nakacim mobom na njegov wi if otvaranje stranica traje vecnost, izmeren pritok 1-2 mbita..Dok i ja jednom kao ti nisam povezao direktno lap top da izmerim brzinu - i vidim da je tu puna brzina,cak i vise od ugovorene brzine..Ja odmah kontao da je do rutera proiblem, neki kvar sa wifi i zovem provajdera da se zalim..medjutim oni meni kazu nije do rutera,to je do nas, podesavanja treba ponovo konfigurisati, sad cemo mi to da sredimo, vi samo resetujte ruter kroz 10tak minuta i proverite brzinu..I stvarno, ljudi srede ta neka njihova podesavanja, resetujem ruter i dobijem punu brzinu kao i preko lan kabla i resen problem. A mesecima unazad je bio problem sa wifi..probaj, mozda je do njih, iscimaj ih...
Rekoh jos nesto da pitam - neko je pisao da ako mi je slab wi fi u nekoj sobi gde ne stoji ruter, to je do podesavanja rutera, pa me zanima na sta je tacno mislio, na koja podesavanja rutera? Pitam jer kod mene u spavacoj sobi je slab signal dok je u ostalim sobama ok, i kontao sam da je to zbog toga jer je ta soba najudaljenija pa i signal je slabiji..Ali sad procitah ovo da je to do podesavanja, pa ako mozete da objasniti tacno na koja podesavanja mislite? Hvala
Milan$ je offline   Reply With Quote