Videti jedan post
Star 12.11.2022, 10:48   #33
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.173
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.754 puta u 1.310 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kad si već spomenuo Ajamasonic (AJ), naletjeh na post jednog člana na synthzone forumu. On kaže ovako

Citat:
What is holding me back, there is no place where I can hear and play it....... I have been in contact with AJ and he has been very helpful. The videos are appreciated but we need more "Instructional"videos

The math has been done and for any Canadian who has an interest in the "Event", the cost is around $8000 Canadian. The only option that you have if the keyboard does not satisfy your needs, is to return in for a 20% restocking fee.
Po toj informaciji EVENT košta papreno, a ako ti se ne sviđa, možeš ga vratiti i 20% plaćenog novca gubiš. Ako u ovaj kontekst stavimo informaciju da Tiho radi za AJ i njegov video u kojem nudi pomoć potencijalnim kupcima u Kanadi, nameće se jednostavan zaključak o kakvoj se "pomoći" radi.

A kad sam već kod Tihe, moram priznati da me je potpuno razočarao. Stavio je moj kanal (Casper tutorSynth) na listu "Hidden users". U praksi to znači da je onemogućio da moji kometari budu vidljivi drugim posjetiteljima. Nikada nisam pisao pogrdne riječi niti koristio neprimjerene izraze pa ne znam što je ga je isporovociralo. Očito nisam jedini na toj listi, rekoše mi još par kolega da im se komentari ne vide. Toliko o Tihi.

Vraćam se na temu, možda će vas interesirati. Dostupnost instrumenta se po Thomannovom web shopu lagano mijenja. Još prije tjedan dana je napisano da EVENT dolazi za 4 tjedna. Period se povećava i po informaciji od danas, EVENT će biti dostupan tek za 12 tjedana. Ako nastave ovom progresijom još koji tjedan, mogli bismo ga ugledati tek godinu dana. Ako je suditi po najavama i iskustvu koje je Ketron imao kod prijašnjih modela, možda nisam daleko od prave istine.
Pozorno pratim(o) situaciju i dalje.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg 2022-11-12_092216.jpg (211,0 KB, 147x skinuto)
Highslide JS
casper je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio casper za ovaj koristan post:
Morison (14.11.2022)