Videti jedan post
Star 06.11.2023, 01:55   #206
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 354
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od tomis Pokaži Post
Pozdrav svima. Imam ja pitanje zbog dirki na sx900. Kod mene na veöini dirki öuje se još neki plastični zvuk kad je pritisneš, ko da nisu dobro učvršćene. Jel je to normalno ili je to samo kot mene.
Dirke na SX900 ogromna su mana nemaju opruga i takve su obične plastične kakve se stavljaju u sasvim jeftine yamahe koje koštaju par sto eura ili još manje.Takve dirke stavljali su u PSR-540 nekada.
Pretpostavljam da su ti dirke postale labave zato dobiješ takav zvuk jer se ni ne nalažu na kontakte kako bi trebale a mislim da če početi da se lome i padaju dole polako.Moguče je da ti lupaju na plastiku zbog labavosti.Ako se nešto razumiješ u to možeš rastaviti klavijaturu i pod dirke to jest ispod na vrhu gdje su labave kaneš na svaku nešto Super klebera i tako postat če opet tvrde i stabilne i to bi neko vreme moralo da bude u redu valjda čak bolje nego ako staviš nove.To sam uradio jednom drugu prije cirka par mjeseca neznam više tačno i još je sve u redu mada ima naviku da lupa po dirkama kao konj.Ako češ skidati dirke pogledaj i očisti još gume ispod njih ali samo Etanol alkoholom ili običnom vodom.Ni u kom slučaju nemoj čistiti sa bilo nečim drugim kojim kontakt spreyom ili slično jer više neče raditi.Kontakte na ploči očisti lagano štapičem za čiščenje uva natopljenim u alkohol a gume ako ih skineš možeđ oprati vodom i neznam više kako vi kažete čopičem kakav je za barvanje stena ali naravno malim hehe.
flosarka je offline   Reply With Quote