Videti jedan post
Star 08.12.2023, 18:30   #48
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 221
Downloads: 363
Uploads: 3
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 12 puta u 12 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Casper kartice SD imam.Tražim kartice to jest ona 4 modula sa proširenjem zvukova druma i ritmova koje su se dobile za KN7000 jedna od njih je Technics EW01NX i na njima su zvukovi u wav formatu to jest sampli.Ima 4 različite sa saxofonima,gitarama,drumi,harmonike to jest svih instrumenata koji postoje.
Ne znam dali si ih ti imao več stavljene unutra ili ne ako skineš poklopac na spodnjoj strani klavijature tamo ima mjesta za te kartice to jest module.
Koriste sa na dugmetu EW EXPANSION pored dugmeta Memory.Na modulima su nevjerovarni fantastični zvukovi saxofoni primjer kao sasvim u živo.
Jedan stariji čovjek ima stavljene na youtube i kontaktirao sam sa njime pa mi poslao neka podešenja za Panel Memory ali bez modula naravno ne radi ništa jer traži samplove.Ti moduli bili su za kupovinu dodatno a u nekima bili su več stavljeni sa puno višom cijenom klavijature jer moduli su bili skupi a sada još više ako se gdje koji nađe i to je jako teško jer ih nema više a ko ima i prodaje klaviaturu neče da ih proda posebno.
Te kartice to jest module sam mislio mada klavijatura i bez njih radi fantastično ali znaš kako je več zbog radoznalosti.
Dali si ti imao te kartice unutra jer na tvojim snimcima klavijatura zvuči savršeno mada nisu potrebne te kartice jer je više bitno kako se ona podesi?
Šta se drugoga tiče i ja sam se jednom zajebao kad sam naručio za Tyros3 jedan kompletan set kojeg je promovirao onaj šta ve beše Michael Wonckler ili šta je.Na youtube sasvim drugčije je zvučalo nego ni daleko kot mene a imao sam vrhunsko ozvučanje.Kad sam mu pisao šta je sad ovo nije mi ni odgovorio više.Pitaj boga na šta sve je on imao priključenu klavijaturu a to se pozadi naravno nije videlo.
flosarka je offline   Reply With Quote