Videti jedan post
Star 12.01.2006, 13:28   #28
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Gazda, žalosno ali istinito. Samo da znaš, nisam neki cicija ili jebiveter ali i sam znaš do sad sam dao ovdje dosta materijala u download sekciju. I stylova i setova i samplova i za KORG-ove i za Rolanda pa i za famoznog Solton Ketrona. I uvijek ću dati, jer mišljenja sam da ti mogu dati i formulu 1 u ruke, ali badava ti i nečeš mi biti konkurencija dok ne naučiš da voziš.
Pokretao sam i davao incijativu za razne podforume (od davanje savjeta za rad s klavijaturom i tehnike sviranja i sl.) I nikad mi nije bilo žao.
E za ovu sekciju će mi biti žao ma za svaki style na kom sam utrošio vrjeme i znoj. Ima nas ovdje dosta magaraca koji se trudimo da obogatimo ovaj site, no sve se svodi na 10-tak ludi, a na listi ih je neznam i sam koliko. E pa drage kolege uhvatite se posla, jer kad se treba komentirat svi ste pametni, akad treba nešto konkretno i korisno napravit onda nigdje junaka
Pobornik sam Lakyjeve teorije. "Nauči ihda pecaju." I stoga od mene nitko neće dobit ribu, dok u bazenu ne vidim još par ribica. Sa mnom će zamezit moju ribu samo već provjereni ribari. Od mene možete ubuduće tražit samo udicu.
Bez ljutnje, ali do daljnjega ostajem pri tome.
Nisam sad nešto nadrkan, ali pojedincima sam radio i ispunjavao specijalne želje, a da nisam dobio ni jedno hvala. Ne tražim ni novac ni zlato, tražim da smo klapa, ekipa koja će se uhvatiti posla kad treba rješiti konkretan problem ili započeti akciju. Da ako nešto uzmeš da onda i daš. Ako nemaš, barem budi zahvalan, jer netko se itekao potrudio da ispuni tvoje želje.

@ yu-midi
prijatelju, mislim da čemo se načekat dok sjedne ma i jedan style u download super-style sekciju. Toliko su ljeni da neču nit postojeće SET-ove rastavit i iz njih izrezat gotove ritmove i priljepit kao samostalne ovdje. Žalosno :roll: A ja sam ih samo pronašao jedno 30-tak :wink:

Pozdrav
kreso je offline   Reply With Quote