Videti jedan post
Star 26.08.2008, 01:58   #22
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav ! Ja imam g70 i zadovoljan sam sa klavijaturom, sto se tice aranzerskog dela tu svi znamo sta je roland cast korgu i yamahi ali roland je ostao roland mastan i debeo sound, mada mi se nesvidja sto ima jedan samo srx ali imam sr-g01 i real drum pa sam odlucio da koristim drum prosirenje posto mi vise znaci dobar bubanj nego ono sto ima na sr-g01 prosirenju sve ko sve nek prica ko sta hoce imao sam u rukama t2, korg "pa" od 50,60,80,1x, pro, 800 pa sve do pa2 roland je ostao roland lak za rad i jebitacan u radu, mada moje nekako misljenje da je bolja dirka na g70 kao kod rolanda g1000 ista i volim to sto ima prostora za rad 6.5 oktava i brate gvozdjurija jedino nevolim aranzere sa zvucnicima bar moje neko zapazanje nemaju toliko kvalitetne izlaze kao modeli bez jer ta pojacala unutar aranzera stvaraju odredjene sumove i sam proizvodjac nestavlja toliko kvalitetan izlaz kao kod modela bez zvucnika. Mozda gresim al bar sam tako nesto zapazio a drugo svi sa zvucnicima su teski otrovno sve u svemu koji god da uzmes neces se bar pokajati, nemas ogranicnja sto se tice ritmova, boja, music assistant-a koliko god ti je velika memorija trpaj mada u pocetku je bilo ograniceno na g70 ako se nevaram 1500 music assistant fajlova e posle se se pobunli rolandovci i sredili su koliko ti je externa memorija ......cepaj nema limit! Bruka koliko je prost roland za rad mada svaki style moze da ti zvuci na milion i jedan nacin u aranzeru za razliku od korga bitan ti je kostur posle u make up tools brijes kako ti hoces i peglas kako pozelis,jedina zamerka na g70 NEMA KABINU !!! jbg ali nemas potrebe za sempler nikako imas mesta za sredjivanje neverovatno mnogo svaka traka svoju efekt sekciju sa eq....i ostalim pi...materinama ma cudo mada im je ostao sound editing mrsav tu i dalje moras da imas neki solo gore nebitno koji le,tr....extreme...motif.....fantom....
RadeKOKI je offline   Reply With Quote