Videti jedan post
Star 02.06.2009, 03:45   #15
hajro
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.02.2007
Postovi: 138
Downloads: 166
Uploads: 0
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
hajro befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ne mogu konkretno odgovoriti jer cijena nikad nije ista kad su u pitanju svadbe ,rodjendani ili obicne zurke,prvo se gleda tko te zove da sviras ,drugo odmjeris iz kakvog je staleza slavljenik(npr svirao sam svadbu reprezentativnom fudbaleru Slovenije Vugdalicu i nije mu uopste bilo skupo 6000 maraka-tad je bila marka pa nas je pocastio sa jos po 200 maraka svakog clana a bilo nas5+Halid Beslic,Maja Marijana-Vili Resnik-Osman DŽiho,naravno oni nisu bili u cijeni moga benda),trece koliko ima pozvanih gostiju i cetvrto najbitnije koliko si usposobljen da kvalitetno odradis tu svirku odnosno koliko imas posla da bi mogao diktirati cijenu.eh sada da li je neko nosio baksis kuci u vreci kao sto sam nekadaa ja za vrijeme nase juge,pa mi zena kaze gledaj dosla vreca i hlace a tebe nigdje nema(kostur)a sada smo u bendu ja i moj sin Mirza i furamo midije i matrice i nemamo vise vrece nego imam jedan DŽEPIC na kosulji i nosim kuci baksis jer i ja sam nekada bio poznati muzicar a eto sada hebeni aranzerist koji ipak zna svoj posao.
hajro je offline   Reply With Quote