Videti jedan post
Star 09.06.2009, 23:46   #7
sinisa35
Drugar foruma
 
sinisa35's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2006
Mjesto: banjaluka
Postovi: 76
Downloads: 790
Uploads: 32
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: klavijatura,harmonika,gitara
Interesi: racunari,studija,audio programi,vst,itd itd
sinisa35 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

n5 ima najbolji bas ikada napravljen da izlazi tako dobro.zabavna pop rock i sve ovo moderni narodnjaci izlazi odlicno.ja sam se licno borio sa basovima dugo imao gomilu semplova pa ovaj pa onaj te kosmajac fantom te motif pa ranke pa ne znam sta vise skinuo 100 semplova basa.dok nisam kupio n5 i SVE SEMPLOVE IZBRISAO.i ima odlicne stringsove kao na n364 koji ima najbolje stringsove ikad napravljene.vrlo iskoristljivi organ hammond simulacije EP rhodes,odlicni padovi, atmosphere ambients boje,brasovi preseti nisu nesto ali se moze napraviti odlican bras.klaviri isto tako nisu nesto preseti ali se moze napraviti super piano T3 fazon za rock pop svirku.o gitarama ne razmisljaj jer nema da nesto valja ni elekricne distorzije a niti clean niti akusticne tako da za dobru kontru nije sint.ali bas mu je vrh i nema taj ni u jednom korgu vise samo trinity i n5.eto nadam se da sam ti pomogao koliko bilo.znaci za narodnjake ti treba uz njega jos jedan sint za solo boje ako i soliras ali za zabavnu pop rock varijantu moze odraditi sam.
Dodato:
a taj n5ex sa prosirenjem nek te ne brine puno mislim da se radi samo o klavirskom prosirenju bas taj ima i korg n5 bez prosirenja

Promijenjeno od sinisa35 (09.06.2009 u 23:48 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
sinisa35 je offline   Reply With Quote