Videti jedan post
Star 28.05.2014, 10:46   #6
glama
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 20.05.2014
Postovi: 2
Downloads: 0
Uploads: 2
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
glama ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alen P Pokaži Post
Ne znam kakav je sustav osvjetljenja. Ako je ccfl lampa tada se moze kupiti i zamijeniti ona. Mozda posluze led diode mada sumnjam. to je losa solucija jer cesto nema mjesta za ugradnju. . Ako je svjetlosna folija, tada na ebay-u narucis foliju za 15 eura i bez brige si 10000-15000 radnih sati. Samo je bitno da je display ispravan, da se vide svi podaci.
kao sto kolega reče jeste ccfl lampa rastavljao sa, ali ako ona radi svijetli ti cijeli ekran ali kako mi se čini po tvom opisu biće da su nejasni elementi prikaza na ekranu a ne osvjetljenje, imao sam slušaj kod čovjeka razbijen jedan dio ekrana u gornjem dijelu i radio je donji dio ekrana i sasvim malo (blijedo)su se nazirali elementi u gornjem dijellu.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Alen P Pokaži Post
Ne znam kakav je sustav osvjetljenja. Ako je ccfl lampa tada se moze kupiti i zamijeniti ona. Mozda posluze led diode mada sumnjam. to je losa solucija jer cesto nema mjesta za ugradnju. . Ako je svjetlosna folija, tada na ebay-u narucis foliju za 15 eura i bez brige si 10000-15000 radnih sati. Samo je bitno da je display ispravan, da se vide svi podaci.
kao sto kolega reče jeste ccfl lampa rastavljao sa, ali ako ona radi svijetli ti cijeli ekran ali kako mi se čini po tvom opisu biće da su nejasni elementi prikaza na ekranu a ne osvjetljenje, imao sam slučaj kod čovjeka razbijen jedan dio ekrana u gornjem dijelu i radio je donji dio ekrana i sasvim malo (blijedo)su se nazirali elementi u gornjem dijellu.

Promijenjeno od glama (28.05.2014 u 10:47 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
glama je offline   Reply With Quote