Videti jedan post
Star 09.06.2008, 22:49   #27
fijuk pa800
Početnik forumacije!
 
fijuk pa800's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.04.2008
Mjesto: sokolac
Postovi: 12
Downloads: 185
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: pa 800
Interesi: tuning i styling
fijuk pa800 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja imam pa 800 i stelam ga tako sto sve ritmove i boje stelam na ozvucenju na kome radim. Ali onda napravim vise varijanti seta,npr napravim set na kom je aranzer sto je vise moguce suv jer treba mi kad radim u mnogo akusticnim prostorima,a efekte malo dobudzim kad radim u prostoru tipa drvo,tepih...znaci gdje je malo dampirano. Inace dan kada sam kupio pa800 mi je bio najgori jer sam mislio da sam bacio pare...ja bio posao da kupim X2 i saznam da ih nema nigdje u cijelom Sarajevu,kazu mi u prodvnicama da je neki sajam i da cu dugo cekat ako porucim a meni trebao za najdalje 3 dana,i tako ja u Artistu uzmem pa 800 jer nisam imo na cemu raditi,a ponijeo lovu za x2... Dosao kuci...gledam ga...dirka ko sto mi je bila na pa 80...ma ja se sje.o bas... i tako drugi dan pridjem...pocnem stelati ovo,ono i dodje prva svirka ja sam se od prve pjesme odsvirane razocarao do bola...valjda navikao na pa 80,a na njega ulozio par godina rada,fles,hard,vocal...siroko izlazio,ma bio svemir.....i pobrisem pa sve sve ponovo,kroz 2 sedmice mu udjem u stos...poce da zvuci,vocal ,sve namracim ma zvuk do bola. U medjuvremenu trazio da mi neko proda dirku sa EXTREME-a pa da ubacim... i neko mi na ovom magicnom sajtu da preporuku za tegove,ja postavio tegove i nisam mogao vjerovati,ma dirka BOLI GLAVA. Sad....ma eeeeeeeee......ne bi ga dao za milion.
__________________
fijuk pa800
fijuk pa800 je offline   Reply With Quote