Videti jedan post
Star 27.09.2018, 23:49   #66
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ne mogu a da ne napisem neke stvari vezane za E-a7 a posto je ovo mesto za predloge,sugestije...
Otprilike ne sviram na E-a7 vec jedno 6 meseci a glavni razlog za to je sto njegov korisnik ne moze da save-uje nikakvu promenu bilo na style ili desnoj ruci sve dok ritam radi.
Naravno ima tu jos nedostataka koji su na neki nacin premostivi ali mene licno je ovaj nedostatak naterao da ga prodam.
Za Roland-a nema preterano puno materijala pa sam dosta toga morao sam da pravim,konvertujem,prepravljam...Dosta posla ali ni to nije toliki problem jer nisam neradnik.E sad tu nastaje problem...Kad odem na svirku ja bas u toku svirke stalno nesto podesavam tj.trazim "recept" kako da bas najbolje radi,bubanj itd...
Generalno mislim da je E-a7 TOP klavijatura za taj novac,sta sve moze,dobro radi,puno iskoristivih fabrickih boja,jednom recju"DEBELO" radi...I zato bih zamolio sve ljude koji imaju veze sa ROLAND-om da uticu na to da posto je vec kasno za neki novi OS na E-a7 koji bi dopustio ovaj nedostatak na nekom sledecem modelu se ovaj problem resi.
__________________
Ako jednu stvar radis 100% bolje nego drugi...Dobar si...A kada radis 100 stvari za 1% bolje nego drugi...Onda si profesionalac...
veselinovicvs je offline   Reply With Quote