Videti jedan post
Star 26.09.2019, 18:39   #54
lalamusic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.09.2019
Postovi: 17
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
lalamusic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Evo danas preuzeo svoj SX-700 u Euro-unitu. Namjerno nisam stavio prefiks PSR jer nakon nekoliko sati provedenih na njemu nekako mislim da je SX puno ozbiljnija sprava od svih Psr-a koje sam slušao do sada...😊 Dečki kažu da je ovo prvi isporučeni preko njih u RH pa se nadam da će moj kratki osvrt i oni koji će slijediti pomoći ljudima u odluci za kupnju.
U kolovozu sam temeljito isprobavao Korgove PA700 i PA1000 i hvala Bogu da sam prije uplate vidio najavu za Yamahinu novu SX seriju.
Nisam do sada imao iskustva sa aranžerima, ali u usporedbi sa Korgovim konkurentskim mid-range aranžerima SX700 zvuči znatno ozbiljnije.
Izrada- kvalitetna tvrda plastika i aluminij, gumeni gumbići izvrsno reagiraju i vidi se da nisu jeftine izrade. Touchscrren izvrsno reagira.
Tipka- ono što svi najviše očekuju: U međuvremenu sam probao tipku doduše izgašene PSR-ke s-970 i ono što mogu zaključiti je da me ova tipka puno više podsjeća na Tyros 3 koji sam probao ili čak Motif XS koji sam svirao nekoliko godina...
Toliko sad na prvo slušanje pa javim dojmove kad provedem vise vremena uz novu igračku...
lalamusic je offline   Reply With Quote