Videti jedan post
Star 26.09.2019, 21:05   #57
lalamusic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.09.2019
Postovi: 17
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
lalamusic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da, biti će da je zato meni ova FSB tipka odlična jer sam većinu života proveo na klavirskoj tipki dok netko kome je narodnjak prioritet možda može reci da mu je malo , ne bih rekao tvrda nego dublja...
Terce navodno da možete raditi pomoću opcije sub scale ali nisam to probao... nisam ni tražio sampleove po netu ali u njoj je već instaliran onaj Europe expansion pack u kojem se nađe dosta dobrih harmonika (velika, mala kabina, organ, master i sve talijansko-francusko-argentinske verzije registara). U tom packu ima i tambura ali nisu neka sreća...😂😂😆
Voice banka same klavijature mi je super i u svakoj kategoriji se nađe izvrsnih soundova...
Styleove sam prešao brzinski više manje sve ali se nisam stigao baviti sa editingom.

Jedina mana koju sam u jedno popodne primjetio- jednom od ona dva ugrađena knoba dodijelio sam funkciju mijenjanja tempa, ali kad sam išao malo usporiti ili ubrzati tempo style-a on se referirao očito na neku otprije usnimljenu brzinu i skočio na nju... ne znam, možda je do mog neznanja...😁
lalamusic je offline   Reply With Quote