Videti jedan post
Star 16.06.2005, 17:47   #8
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Download Centar

Pozdrav svima
Svakako je dobro da prokomentarisemo o svemu sto je vezano za ovaj sajt.
Samo sto me uznemirilo tj.da se samo neke predpostavke a ne ono sto jeste kritikovalo kao i ono sa placanjem.
Na starom download centru imali smo problema da je dolazilo da se fajlovi brisu i sami neznamo kako mada smo te funkcije iskljucili.Mnogi od clanova su se registrovali ali nisu nista uploadali bilo im je nejasno sta i kako treba pa iako su uspjeli nesto da dodaju onda je to bilo sasvim negdje u nekom drugom folderu itd...
Posto je sve vise clanova se registrovalo sam folder CLANOVI UPLOAD DOWNLOAD je bio preopterecen tako da je trebalo ve duze vremena da se otvori.Bilo je negdje bilzu 200 clanova registrovanih a od njih samo su negdje njih 20 dodavali fajlove,sto znaci ostalo je bilo prazno.Jedini pegled je bio zadnji upload od clanova.
Stvarno nevidim zasto bi ovako nesto bilo negativno, :!:
Mozda za one koji rade samo download jer na ovom download centru razmisljmo da aktiviramo download limit,znaci koliko upload toliko i download da bude ali zasada ostaje ovako pa vidjecemo na daljnje.Kao i sami sto napomenuste fino slozeno i jednostavno za skidati.
I ja nisam razumio Marco sta si htjeo da kazes sto se tice downloada jer je upload i download je potpuno indentican kao i stari samo ima vise funkcija kao multi download,sve fajlove mozes da preslusas itd..
Sta znaci Novo?
Svi fajlovi koji su uploadani u zadnjih, ja sam postavio 10 dana.
Sto se tice izgleda stranice nemora da znaci da je sve isto.Vec sam napomenuo kao starih download stranica ima na svakom koraku kao exyu.net itd...
Jos jednom napominjem za poboljsanje i suradanju ovijek smo spremni ali stvari moraju da budu nako kako jesu a ne samo predpostavke !
Pogledacu sta mogu da uradim da fajlovi budu oznaceni sa datumom kada su uploadani.Naravno dodavacemo sve sto prokomentarisemo da je bolje i jednostavnije koliko je u nasoj moci i svakako uz pomoc svih clanova.Jer mi ovo i neradimo samo za sebe mada se i sam vise puta pitam koliko je sve ovo zahvalno sto se tice samog vremena sto je potrebno.
Pozdrav
Miodrag
yu-midi je offline   Reply With Quote