Videti jedan post
Star 12.01.2010, 05:47   #267
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo duze i ja sam pokusavao da nadjem delove za ugradnju i nisam nasao pola od toga.Da kazem da sam u Srbiji.Sto se tice ovog proizvoda koji si naveo, izgleda primamljivo, ali neznam da li ce ovaj postojeci OS podrzati ovaj hardver.Drugo, i da hoce moramo da razgranicimo, nije isto HDD i USB ili SD.Prednost kod HDD je taj sto kada se ugradi automatski dobijas prosirenje u USER-ima.Posto ja ne radim na fajlovima meni ovaj SD ili USB nista ne znace.To mora da se razgranici.Dobro sa ugradnjom HDD isto se dobija sto se tice fajlova.Ja radim sa kolegom koji ima da kazemo "fabricki" ugradjen HDD u pa 50.Pod ovim "fabricki" ne mislim bukvalno kao sto pise posto to ne postoji, vec mislim na jednu poznatu firmu u Beogradu, naravno da je ne reklamiramo, inace iz Srbije ljudi mogu da pretpostave koja je to firma i u toj radnji se bave bas time, ugradjuju HDD u pa 50.E sad malo po malo pa blokira, te jos neke zavrzlame.Naravno znam sad da ce neko napisati kako njemu radi bez problema, tra lala...itd.To je neko moje iskustvo, ja sa njim radim 2 godine neprekidno i nekako sam steko neki nepoverljiv utisak.
Da sumiramo, vec je pisano ovde o tome ali za nove clanove kad vide 27 stranica mozda ce ih mrzeti da citaju, moramo da razgranicimo sta dobijamo sa svim ovim varijantama, ko radi na fajlove ovaj USB ili SD je majka.
Pozdrav i ja mislmi da nisam mnogo udavio!
dekipa je offline   Reply With Quote