Videti jedan post
Star 11.01.2006, 10:16   #22
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Bok prijatelju !

Pa ne znam da ti iskreno kažem. Mogu i ja probat probit s par komada iako nisam baš najzadovoljniji njima (a sam znaš prijatelju kakva sam picajzla u tom pogledu). :twisted:
Mislim da će prvi staviti nešto dobro u download sekciju neko od provjerenih majstora tipa Cevapa, Laky-a, Vaxtera, Nedima76, Gorpeta ...
Ti si već mogo stavit samo čekaš ko će probit led

A iskreno da ti i kažem zadnje vrijeme nisam baš ništa radio od najnovijih stvari turbofolka. Još uvjek mućim muku da napravim DOBAR style za Oći boje kestena. :roll:

Nego znaš što bi možda bilo dobro. Ajmo napravit TOP listu najpopularnijih stvari za svaki mjesec (cca- 25 komada), postave se stvari kao MP3 u download sekciju (ako nemaju svi stvar) i odrede se timovi. Npr. 8 kapetana s 5-6 članova u ekipi, pa napravimo nešto kao malo interno natjecanje 8) . I načini se žiri od par članova koji će ocjenjivat radove od 1 - 10. Mislim da bi se timovi bolje trudili samo da na kraju sezone ili godine budu što bolji. Nagrada za prvo mjesto neka bude neki paket vrhunskih SET-ova ili sampleova, program za obradu muzike i sl.

Eto, toliko od mene. Mišljenja sam da bi to bio još dodatni + poticaj. Kroz "igru" i zahebanciju. Vjeruj mi Miki bili bi puuno interesantnije.
kreso je offline   Reply With Quote