Videti jedan post
Star 01.06.2007, 11:33   #35
kezo777
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.12.2006
Postovi: 54
Downloads: 153
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
kezo777 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ok kreso i vaxter mislim da ste u pravu al zar niste nikad od midi filea napravili ritam,skinuli forspil,napisali text itd,i slazem se da ste moderatori da vi diktirate pravila ali ako bas totalno ignorirate midi fajlove onda ili ih maknite sa sitea ili ignorirajte ovakve teme,ja ovde postujem sve clanove(za razliku od pojedinci mene,par put sam postovao pa primio takve ruzne pm dati se zivot zgadi(kretenu,nadrogiran postujes itd),i mene to ne jebe ako neko od vas misli da sam ovakav onakav,neka mu bude),mislim da ja i sadux i ostali starteri mozemo da komentiramo postove na nas nacin,a ako vas smetaju postovi o midi fileovima onda bi trebali da ih odma admin brise jer ove svadje i prepirke ja sviram ti ne,otima mi kruh,su koma mislim da moje gaze ne mogu da ovise cak ni o nikom(svirao ili pustao fajlove),to je moje osobno misljenje,a sto se tice grubosti clanova,psovki,vredjanja,ja bi to odmah odrezao,nema vise posta za takve i tocka(sta ne psuju i vredjaju na gazi,nego tu)toliko od mene,pozzz svim clanovima
kezo777 je offline