Videti jedan post
Star 14.10.2014, 14:45   #1
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Koji telefon ima najizdrzljiviju bateriju

Pozdrav kolege, evo da objasnim sta me zanima. Imam trenutno sony xperia z i Telefon je ok, ali posle oko 6 meseci koriscenja spao sam na to da moram maltene 2X dnevno puniti bateriju , sa nekim prosecnim koriscenjem telefona, sto me uzasno nervira. Hteo bih preci na neki Telefon nebitno koji os i Koje su mu karakteristike, samo da mu baterija moze izdrzati bar 2-3 dana sa normalnim koriscenjem. Pretpostavljam da takav Android ne postoji,a ne znam kakva je situacija sa winodws telefonima. Za iPhone sam cuo takodje da se ne mogu pohvaliti baterijom... Ako neko ima neka licna iskustva neka napise ovde pa da napravim neki izbor. Zapalo mi je oko za galaxy s5 prvenstveno zbog kamere, a i ona Nokia Lumia 930 mi ne izgleda lose... ali ne bih da se zalecem ako im je baterija losa, pa zato molim ako neko ima licnih iskustava da mi napise. Ili da batalim sve i nadjem neki dobro ocuvani model onih starih dobrih telefona i spasim zivce. Onaj ericsson t28 mi je decacka neispunjena zelja i uzeo bih ga sada bez ikakvog dvoumljenja samo kaad bi nasao dobro ocuvan model.
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline   Reply With Quote