Videti jedan post
Star 30.03.2013, 00:44   #11
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 308
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ma aco sve si shvatio da, u biti najveci problem je u tome sto se uopce ne kuzim u to stelanje neznam ni kako u sta uci, ovo znam smanjiti jednino na mikseru i da to sam napravio, smanjio sam bas gitaru, a morat cu i boje i meni se cini da su preglasne a sad ovo sa efektima stvarno neznam sta uopce da napravim...problem je najveci sto do sada nisam imao nikakav kontakt s klavijaturama pa mi je sve ovo uzasno komplicirano...podobivao sam i poskidao hrpu setova za pa 50 ali nisam ih sve isprobao...kad si rekao da je nekako suplje isao sam preslusavati svoju rumbu i drugih klipova po yt isto rumbu i moja zvuci skroz nekako "suplje", ima ih jako puno koje zvuce nekako punije...boje su takve kakve jesu u tom setu, e sad ja nisam ni sam pametan sta napravit, najradije bi neki set ubacio koji je dobar ali neznam ni sam sta valja...mozda najbolje da probam nekoliko setova odsvirat nesto snimit, ovdje ubacit pa da mi kazete vi koji ste malo iskusniji i bolji od mene u tome, sta da ostavim i kako da napravim...svakako hvala i na ovom savjetu...
makl je offline   Reply With Quote