Videti jedan post
Star 01.11.2019, 15:43   #41
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Bez Hard feelings

Ma znam da te nisam povrijedio. Postujem i tebe i tvoj rad. Ma ovo je sve dobronamjerno dizanje vatre. I ja nisam sveznalica niti bolji od drugih. Bice mi zadovoljstvo da ti se izvinim ako sam pogrijesio ili nesto nisam na vrijeme otkrio sto si ti pronasao. Iskreno da ti priznam ja sam vrlo brzo izgubio volju za Genosa odmah tri mjeseca poslije kupovinie i davno sam ga prestao proucavati temeljno. Glavni razlog je Zvuk koji sam dobio na zivoj svirci. Niakako da prihvatim taj glomazni zvuk u poplavi reverba. Bez ikakve uvrede i potpuno razumijem suprotna misljenja ali cim cujem Genosov zvuk najezim se od toga koliko mi se nesvidja u zivoj svirci. Ali eto u studiu mi je perfektan i glavni instrument koji cak nemam namjeru niti prodati nego zadrzati za mnogo godina. Vjeruj mi da mislim da si ti jako dobar i posten momak i vrijedan clan drustva. Lijep pozdrav i puno srece. Ok vidim pogrijesih speling u naslovu ali nemogu ispraviti. Brzina
Dodato:
Makeo sam video sa YouTuba iz razloga sto ga nisam trebao ni postaviti. Nije to mjesto da se tako reagira. brzopleto sam to uradio. Diskusiju cemo nastaviti na forumu gdje je njesto za to.
Dodato:
Ovo je bio tipicni primjer kako netreba raditi. Nije bitno bio ili nebio u pravu to neopravdava nacin kako sam reagirao sa ovim YouTube videom. Stvarno mi je zao zbog brzopletosti i kad sam uvidio kako sam postupio makeo sam taj video jer tako se to ne radi. Nadam se da nikada vise necu uraditi ovaku gresku od koje mi je muka. Tipicni primjer sto netreba raditi bez obzira dali si upravu ili nisi.

Tihomir

Promijenjeno od keyboards (01.11.2019 u 18:20 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
keyboards je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio keyboards za ovaj koristan post:
casper (01.11.2019)